PRACUJEMY W: PN.-PT. 9.00-17.00 | 501 858 666 | UWAGA! ŚWIADCZYMY KOMPLEKSOWE USŁUGI Z ZAKRESU ARANŻACJI I PIELĘGNACJI ROŚLIN DONICZKOWYCH

Menu

Doniczka przyszłości

Jednym z największych atutów Teraplanter jest brak konieczności stosowania tradycyjnej ziemi.

Terraplanter to nowatorskie rozwiązanie, które łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością, umożliwiając tworzenie pięknych wertykalnych ogrodów bez tradycyjnej ziemi w doniczce. Jest to doskonała opcja dla osób poszukujących oryginalnego sposobu na uprawę roślin wewnątrz i na zewnątrz swojego domu.

Materiał i wykonanie

Doniczka jest wykonana z materiału o dużej zdolności do absorpcji wody, który pochłania i utrzymuje wilgoć. Posiada porowatą strukturę, co ułatwia „czepianie się” korzeni oraz umieszczenie nasion w zagłębieniach. Rośliny czerpią wodę z powierzchni doniczki, co pozwala im na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia.

Wykorzystanie

Innowacyjna doniczka Terraplanter znajduje zastosowanie głównie w hodowli roślin wewnątrz pomieszczeń, choć materiał z jakiego jest wykonana jest odporny na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Doniczka Terraplanter pozwala na uprawę wielu różnych gatunków roślin, w tym ziół, kwiatów, czy niewielkich krzewów. Zobacz filmik

rosliny-doniczkowe-wpis-193

Ziemia? Niepotrzebna!

Jednym z największych atutów Terraplanter jest brak konieczności stosowania ziemi. Doniczka Terraplanter wymaga jedynie regularnego uzupełniania wody.

Gdzie kupić?

Doniczkę można zakupić np. na stronie AliExpress. Niekiedy pojawiają się ogłoszenia o sprzedaży również na polskich serwisach tj. OLX (cena ok. 150 zł).


Masz pytania? Napisz do nas.

    W celu wysłania formularza, zaakceptuj Politykę prywatności

    X